16.084
Bearbeitungen
Zeile 44: | Zeile 44: | ||
|style="text-align:center"| [[Pro Hamm]] || 2 || 2 || 2 || 0 ||style="text-align:center"| || ||± 0 | |style="text-align:center"| [[Pro Hamm]] || 2 || 2 || 2 || 0 ||style="text-align:center"| || ||± 0 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:center"| [[Die Linke]] || 2 || 2 || 2 || 0 ||style="text-align:center"| || || | |style="text-align:center"| [[Die Linke]] || 2 || 2 || 0 || 0 ||style="text-align:center"| ||<small>Selda Izci</small>, <small>Roland Koslowski</small> ||- 2 | ||
|- | |||
|style="text-align:center"| Parteilos || 0 || 0 || 2 || 0 ||style="text-align:center"|<small>Selda Izci</small>, <small>Roland Koslowski</small> || ||+ 2 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:left"| '''Gesamt''' || '''58''' || '''58'''|| '''58''' || 29 || || || 0 | |style="text-align:left"| '''Gesamt''' || '''58''' || '''58'''|| '''58''' || 29 || || || 0 |